alt

Co nas wyróżnia?

Od 13 lat naszą siłą są innowacyjne, autorskie rozwiązania szkoleniowe, doświadczenie oraz know-how.

Read more
O nas


Od 2006 roku stawiamy na innowacyjne podejście do szkoleń, dlatego nieustannie doskonalimy nasze know-how i wzbogacamy ofertę o nowe produkty. Jednocześnie, poszukując optymalnych rozwiązań, zawsze pozostajemy elastyczni. Rozwój uczestników szkoleń i organizacji, z którą współpracujemy, jest dla nas najważniejszy i to o nim myślimy w pierwszej kolejności.
Nasze trzy główne obszary działalności to przede wszystkim: szkolenia, programy rozwoje i edutainment z grami szkoleniowymi; szkolenia i wdrożenia dedykowane pracownikom firm przemysłowych oraz projektowanie autorskich gier szkoleniowych. Jesteśmy jedną z pierwszych firm na polskim rynku, która wprowadziła do swojej oferty szkolenia z grami szkoleniowymi.

Co nas wyróżnia


Bestsellery


opis obrazka
opis obrazka

Ostatnia Wyprawa

Szukasz narzędzia, które uświadomi Twoim pracownikom, że warto bezpiecznie pracować?

Do Roboty!

Ile warto wiedzieć o pracy innych działów? Jak moje działania przekładają się na wynik biznesowy firmy? Co może pójść nie tak we współpracy między działami? Do Roboty to kompleksowa, złożona symulacja pracy w całej firmie, z której wnioski na długo pozostają w...

opis obrazka
opis obrazka

Zarządzanie sobą w czasie

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jakimi kryteriami powinni kierować się podczas wykonywania zadań. Pomoże im w tym gra szkoleniowa Twój Czas. 

Zaufali nam