Skutecznie wdrażaj zmianę w organizacji

Zdobądź licencję na prowadzenie gry szkoleniowej Efekt: Zmiana w twojej organizacji i samodzielnie prowadź zespoły przez zmiany organizacyjne.

Jak wygląda proces licencjonowania?

 1. Doświadczenie uczestnika – wysłuchaj instrukcji do gry i zagraj w Efekt: Zmiana jako uczestnik (jeśli brałeś/brałaś udział w jednej z bezpłatnych rozgrywek pokazowych z grą – masz to z głowy!).
 2. Zgłoszenie – zgłoś chęć uzyskania certyfikatu znajomości gry Efekt: Zmiana.
 3. Doświadczenie trenera – wybierz odpowiadający Ci spośród dostępnych termin szkolenia TTT, na którym poznasz grę Efekt: Zmiana z perspektywy trenera (dowiesz się, jak wprowadzać instrukcję, prowadzić grę, konstruować szkolenie na podstawie wniosków z rozgrywki).
 4. Praca własna – zapoznaj się z udostępnionymi na platformie blended learningowej MindLab Support materiałami dotyczącymi gry, a następnie nagraj i prześlij nam wideo, na którym podajesz instrukcję do gry Efekt: Zmiana
 5. Certyfikacja – po przejściu wszystkich poprzednich etapów i zatwierdzeniu materiału wideo, uzyskasz Certyfikat znajomości gry. Jesteś gotowy do prowadzenia w swojej firmie szkoleń z grą Efekt: Zmiana!

Potrzebujesz certyfikatu albo tokenów?
Napisz do nas!

  Czy chcesz zamówić tokeny?

  Cennik licencji

  Cennik tokenów

  Liczba tokenów – cena 1 tokena

  1-50
  120 PLN netto
  51-100
  115 PLN netto
  101-150
  110 PLN netto
  151-200
  105 PLN netto
  201 i więcej
  100 PLN netto

  Dodatkowe tokeny można zamówić przez formularz kontaktowy.