O nas

img

Nasza działalność polega na dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań szkoleniowych dla krajowych i międzynarodowych przedsiębiorstw.

Od 2006 roku stawiamy na innowacyjne podejście do szkoleń, dlatego nieustannie doskonalimy nasze know-how i wzbogacamy ofertę o nowe produkty. Jednocześnie, poszukując optymalnych rozwiązań, zawsze pozostajemy elastyczni. Rozwój uczestników szkoleń i organizacji, z którą współpracujemy, jest dla nas najważniejszy i to o nim myślimy w pierwszej kolejności.

Nasze trzy główne obszary działalności to przede wszystkim: szkolenia, programy rozwoje i edutainment z grami szkoleniowymi; szkolenia i wdrożenia dedykowane pracownikom firm przemysłowych oraz projektowanie autorskich gier szkoleniowych. Jesteśmy jedną z pierwszych firm na polskim rynku, która wprowadziła do swojej oferty szkolenia z grami szkoleniowymi.

Ta różnorodność działań przysporzyła nam liczne grono zadowolonych klientów i uczestników szkoleń. Od lat spotykamy się też z dobrym przyjęciem na rynku. Znajdujemy się w rankingach firm szkoleniowych, współpracujemy z uczelniami, jesteśmy zapraszani na konferencje branżowe. To pokazuje, że kierunek, który obraliśmy, jest właściwy.

Nasze trzy obszary działalności:

  • Szkolenia z grami
  • Szkolenia dla przemysłu
  • Gry szkoleniowe
Mindlab w liczbach


Poznaj naszych trenerów


employee

Mateusz Walaszczyk

Prezes zarządu, trener.

 

Współzałożyciel firmy MindLab. Psycholog, doświadczony menedżer - przez 10 lat zarządzał zespołem handlowym w firmie MindLab. Specjalizuje się w szkoleniach związanych z podnoszeniem kompetencji sprzedażowych, obsługowych i kierowniczych. Absolwent Psychologii stosowanej UJ. Ukończył kurs trenerski w SKiTZ MATRIK.

employee

Błażej Płaczynta-Brudnik

Członek zarządu, trener.

 

Specjalizuje się w szkoleniach i wdrożeniach pracowników firm przemysłowych. Tworzy i realizuje programy rozwijające kompetencje menedżerskie i komunikacyjne. Absolwent Psychologii UJ i Geofizyki Środowiskowej AGH. Ukończył kurs trenerski BAZA pod superwizją PTP. Certyfikowany przez APMG International Praktyk Change Management. 

employee

Daniel Wąsik

Trener, psycholog.

 

Menedżer, specjalista w obszarach zarządzania, sprzedaży, obsługi klienta i rozwoju osobistego. Doświadczony w pracy w międzynarodowym środowisku również w projektach zagranicznych, a także we współpracy z różnorodnymi branżami. Absolwent Psychologii stosowanej na UJ oraz SKiTZ MATRIK.

employee

Wojciech Płuciennik

Trener biznesu.

 

Konsultant z 15-letnim doświadczeniem w obszarze rozwoju i HR. Wspiera menedżerów w podnoszeniu kompetencji zarządczych i w budowaniu zgranych zespołów. Realizuje projekty rozwoju kompetencji osobistych, projekty TTT oraz szkolenia z zarządzania projektami, negocjacji czy wystąpień publicznych.

employee

Agata Brataniec

Trenerka biznesu, facylitatorka.

 

Ma 15-letnie doświadczenie menedżerskie, w tym w branży IT. Prowadzi szkolenia z zakresu kompetencji menedżerskich, interpersonalnych, zarządzania zmianą oraz projektami. Z wykształcenia romanistka, skończyła studia podyplomowe z Public Relations na UE w Krakowie oraz z Zarządzania projektami na WSE w Krakowie. Ukończyła Szkołę Facylitacji Wszechnicy UJ.

employee

dr Jacek Sypniewski

Trener, menedżer.

 

Od 2002 roku prowadzi szkolenia biznesowe. Posiada rozległą wiedzę socjologiczną, psychologiczną i biznesową. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu zarządzania, komunikacji i współpracy, wywierania wpływu, prezentacji, budowania zespołu, integracji i osobistej efektywności. Studiował w Krakowie, Amsterdamie i Londynie.

employee

Małgorzata Grześków-Gorgosz

Trener biznesu.

 

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie z zakresu HR. Specjalizuje się w problematyce zarządzania zespołami, ze szczególnym uwzględnieniem lojalności, zaangażowania i motywacji pracowników. Absolwentka Zarządzania zasobami ludzkimi na UJ. Akredytowany trener Insights Discovery.

employee

Michał Śmiałowski

Trener, psychoterapeuta.

 

Specjalizuje się w szkoleniach menedżerskich oraz szkoleniach rozwijających kompetencje komunikacyjne i społeczne. Jest psychologiem, psychoterapeutą i trenerem. Ukończył Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych akredytowaną przez EAGT. Akredytowany trener Insights Discovery.

employee

Justyna Borówka

Trener biznesu, coach.

 

Menedżer z wieloletnią praktyką zawodową. Prowadzi szkolenia menedżerskie, sprzedażowe, z przywództwa oraz zarządzania zmianą. Tworzy programy rozwojowe dla biznesu. Absolwentka Politechniki Śląskiej, Uniwersytetu Śląskiego, SKiTZ MATRIK. Ukończyła program Workplace Coaching we Wszechnicy UJ w Krakowie.

employee

Łukasz Fiuczyński

Trener, mówca.

 

Specjalizuje się w doradztwie i szkoleniach z obszaru sprzedaży, wystąpień publicznych i storytellingu. Posiada 17-letnie doświadczenie sprzedażowe. Jest finalistą Mistrzostw Polski w wystąpieniach publicznych. Publikuje artykuły eksperckie w magazynach „Szef Sprzedaży” i „As Sprzedaży”.

Preloader