O nas

Nasza działalność polega na dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań szkoleniowych dla krajowych i międzynarodowych przedsiębiorstw.

Od 2006 roku stawiamy na innowacyjne podejście do szkoleń, dlatego nieustannie doskonalimy nasze know-how i wzbogacamy ofertę o nowe produkty. Jednocześnie, poszukując optymalnych rozwiązań, zawsze pozostajemy elastyczni. Rozwój uczestników szkoleń i organizacji, z którą współpracujemy, jest dla nas najważniejszy i to o nim myślimy w pierwszej kolejności.

Nasze trzy główne obszary działalności to przede wszystkim: szkolenia, programy rozwoje i edutainment z grami szkoleniowymi; szkolenia i wdrożenia dedykowane pracownikom firm przemysłowych oraz projektowanie autorskich gier szkoleniowych. Jesteśmy jedną z pierwszych firm na polskim rynku, która wprowadziła do swojej oferty szkolenia z grami szkoleniowymi.

Ta różnorodność działań przysporzyła nam liczne grono zadowolonych klientów i uczestników szkoleń. Od lat spotykamy się też z dobrym przyjęciem na rynku. Znajdujemy się w rankingach firm szkoleniowych, współpracujemy z uczelniami, jesteśmy zapraszani na konferencje branżowe. To pokazuje, że kierunek, który obraliśmy, jest właściwy.

Nasze trzy obszary działalności:

  • Szkolenia z grami
  • Szkolenia dla przemysłu
  • Gry szkoleniowe
MINDLAB W LICZBACH
POZNAJ NASZYCH TRENERÓW

Mateusz Walaszczyk

Prezes zarządu, trener.

Błażej Płaczynta-Brudnik

Członek zarządu, trener.

Daniel Wąsik

Trener, psycholog.

Wojciech Płuciennik

Trener biznesu.

Agata Brataniec

Trenerka biznesu, facylitatorka.

dr Jacek Sypniewski

Trener, menedżer.

dr Małgorzata Grześków-Gorgosz

Trenerka biznesu, menedżerka.

Michał Śmiałowski

Trener, psychoterapeuta.

Justyna Borówka

Trener biznesu, coach.

Łukasz Fiuczyński

Trener, mówca.

Krzysztof Nawelski

Trener, mentor inkubatorów.

dr Ada Dziopak-Strach

Trenerka, wykładowczyni.

Katarzyna Sędzik

Trenerka biznesu, coach.

Małgorzata Tkacz

Trenerka biznesu.