Pokaz gier Czarna Inez i Gorączka Złota

21.03 KRAKÓW

Jak przy pomocy gier rozwijać kompetencje?

Pokaz gier Czarna Inez i Gorączka Złota

21.03 KRAKÓW

Jak przy pomocy gier rozwijać kompetencje?

Czym jest Czarna Inez?

Gdy nieufność paraliżuje pracę…. zaproś uczestników szkolenia do gry w Czarną Inez. Gra uświadomi im, jak korzystny wpływ ma zaufanie na realizację wspólnych działań.

Gra dostępna jest również w wersji online!

Gra menedżerska Czarna Inez porusza temat współpracy w atmosferze zaufania lub nieufności. Uczestnicy gry muszą wykonać określone zadania. Aby to zrobić, mogą włożyć cały wysiłek we własną pracę lub dążyć do celu kosztem innych zespołów. Podejmując różne działania, zaobserwują, w jakich sytuacjach ludzie przestają sobie ufać i jak to wpływa na ogólną atmosferę i wyniki. Jednocześnie nauczą się, jak budować zaufanie i jak je odzyskiwać.

Czym jest Gorączka Złota?

Jak skutecznie wydawać polecenia? Zaproś uczestników szkolenia do gry menedżerskiej Gorączka Złota, która pozwoli im rozwinąć tę kluczową dla każdego menedżera kompetencję.

Gorączka Złota to gra szkoleniowa rozwijająca kompetencje menedżerskie w zakresie delegowania zadań i odpowiedzialności. Uczestnicy gry będą wykonywać kolejne zadania w zespołach. Aby osiągnąć sukces i wygrać z innymi zespołami, będą musieli zadbać o właściwy przepływ komunikatów i podział odpowiedzialności w swoim zespole. Obserwując efekty swoich działań, poznają różnicę między delegowaniem a instruowaniem. Uświadomią sobie również korzyści płynące z delegowania celów i obowiązków.

Plan pokazu:

 • Rozgrywka w gry „Gorączka Złota” i „Czarna Inez”
 • Wyciągnięcie wniosków z gry i przykładowe omówienie merytoryczne
 • Cele gry, zachowania promowane i podstawowe informacje o narzędziach
 • Dlaczego warto rozwijać kompetencje pracowników przy użyciu gier?
 • Czas na dyskusję, pytania i odpowiedzi
 • Przerwy kawowe z przekąskami

Wojciech Płuciennik – sylwetka trenera

Trener biznesu. Konsultant z 15-letnim doświadczeniem w obszarze rozwoju i HR. Wspiera menedżerów w podnoszeniu kompetencji zarządczych i w budowaniu zgranych zespołów. Realizuje projekty rozwoju kompetencji osobistych, projekty TTT oraz szkolenia z zarządzania projektami, negocjacji czy wystąpień publicznych.

Dla kogo jest ten pokaz?

 • Przedstawiciele działów HR
 • Przedstawiciele działów L&D
 • Trenerzy wewnętrzni

Zapisz się na pokaz!

  Jeżeli formularz jest nieaktywny lub nie wyświetla się (np. ze względu na blokady wtyczek w firmowych przeglądarkach), można zgłosić się pisząc bezpośrednio na adres: ada.kolodziej@mindlab.pl lub wypełniając ankietę.

  Termin i miejsce pokazu:

  • Kraków
  • 21 marca, godz. 9:00 – 14:00

  Szczegółową agendę oraz informacje o lokalizacji udostępnimy na tydzień przed pokazem.

  Uwaga: w pokazie mogą wziąć maksymalnie 2 osoby z danej organizacji.

  Pamiętaj, że możesz zaproponować swój termin na szkolenie pokazowe z naszą grą!