Pokaz gry Cyber Shield

27-28.05 KRAKÓW

MindLab i konferencja CONFidence zapraszają na grę Cyber Shield

Pokaz gry Cyber Shield

27-28.05 KRAKÓW

MindLab i konferencja CONFidence zapraszają na grę Cyber Shield

Czym jest Cyber Shield?

Cyber Shield daje graczom szansę poprowadzić nowoczesne przedsiębiorstwa. Każde z nich zajmuje się masową obsługą danych klientów i zleceniodawców. Z tego względu Cyber Shield szczególną uwagą poświęca bezpieczeństwie danych, na które czyha konkurencja i hakerscy wolni strzelcy. Uczestnicy szkolenia muszą balansować pomiędzy wysokością dochodów a potencjalnymi konsekwencjami zaniedbań w dziedzinie cybersecurity.

Nie będzie to łatwe! Gracze muszą decydować o zagospodarowaniu czasu pracy swoich pracowników w poszczególnych działaniach. Trzeba będzie dowiadywać się i przygotowywać z wyprzedzeniem na możliwe ataki i naruszenia. Przy tym cały czas należy pamiętać, że wygrywa ten kto zarobi najwięcej – każda tura rozgrywki to decyzja, ile wysiłku poświęcić na bezpieczeństwo, i jakim kosztem się to odbędzie. Czy ta konsultacja ze specjalistą od infrastruktury bezpieczeństwa może jeszcze poczekać? Czy na pewno muszę raportować ten incydent? Czy koszta szkoleń dla pracowników na pewno się zwrócą? To są realne dylematy, z którymi zmierzą się uczestnicy szkolenia z grą Cyber Shield. 

Cyber Shield oparte jest na prawdziwych case’ach zaczerpniętych z doświadczenia organizacji. Wydarzenia przedstawione w rozgrywce mogą dotyczyć każdej firmy, która posiada wrażliwą infrastrukturę. Skonsultowaliśmy grę o cyberbezpieczeństwie ze specjalistami od cybersecurity – firmą Securing – dzięki temu w trakcie rozgrywki gracze napotykają zagrożenia, które mogą przydarzyć się w prawdziwym życiu. Czy kurier rzeczywiście powinien wchodzić do serwerowni? Czy pożyczenie badge koledze niesie ze sobą realne ryzyko? Czy pendrive otrzymany na konferencji może zaszkodzić mojemu miejscu pracy?

Cyber Shield zostało stworzone przy udziale specjalistów z firmy Securing

Przemek Gałek – sylwetka trenera

Kierownik Działu Rozwoju Gier i Symulacji MindLab Games. Od 14 lat projektuje i testuje nasze autorskie narzędzia szkoleniowe. Jako trener specjalizuje się w szkoleniach rozwijających myślenie analityczne oraz kompetencje osobiste. Jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego, ukończył kurs trenerski stowarzyszenia Integracja pod superwizją Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Wojciech Płuciennik – sylwetka trenera

Trener biznesu i konsultant z 16-letnim doświadczeniem w obszarze rozwoju i HR. Wspiera menedżerów w podnoszeniu kompetencji zarządczych i w budowaniu zgranych zespołów. Realizuje projekty rozwoju kompetencji osobistych, rozwija trenerów podczas warsztatów TTT, prowadzi szkolenia z zarządzania projektami, negocjacji czy standardów obsługi.

Dla kogo jest ten pokaz?

 • Security Awareness Managerowie
 • Managerowie i kierownicy działów którym zależy na podniesieniu świadomości na temat cyberbezpieczeństwa w firmie
 • Konsultanci ds. Bezpieczeństwa
 • Analitycy Bezpieczeństwa Informacji

Termin i miejsce pokazu:

Rozgrywki odbywają się w ramach konferencji CONFidence.

 • Konferencja Confidence, Kraków Expo (ul. Galicyjska 9)
  • Dzień I konferencji: 27 maja: 10:30 – 17:00
   • Rozgrywka 1: 10:30 – 13:00
   • Rozgrywka 2: 15:30 – 17:00
  • Dzień II konferencji: 28 maja: 9:30 – 15:30
   • Rozgrywka 3: 9:30 – 12:00
   • Rozgrywka 4: 13:00 – 15:30

Stanowisko MindLab znajduje się w Hali Dunaj.

Zgłoś swoją chęć udziału w rozgrywce!

Wypełniając formularz, zgłaszasz chęć udziału w grze. Prosimy o potwierdzenie rezerwacji na konferencji – aby to zrobić, zgłoś się do naszego stoiska. Osoby które zgłosiły się przez formularz mają pierwszeństwo przed pozostałymi chętnymi do gry.

  Wybierz dzień i godzinę swojej rozgrywki:

  Administratorem danych osobowych jest MindLab sp. z o.o., ul. Limanowskiego 31/15, 30-557 Kraków. Dane osobowe przetwarzane są w celu organizacji pokazu gry. Więcej informacji, w tym opis praw przysługujących osobom, których dane dotyczą, jest dostępnych w Polityce prywatności.

  Jeżeli formularz jest nieaktywny, można zgłosić się pisząc bezpośrednio na adres: wojciech.pluciennik@mindlab.pl.

  Pamiętaj, że możesz zaproponować swój termin na szkolenie pokazowe z naszą grą!