Pokaz gry Cyber Shield
17.04 WARSZAWA
MindLab i Securing zapraszają do świata cyberbezpieczeństwa
Pokaz gry Cyber Shield
17.04 WARSZAWA
MindLab i Securing zapraszają do świata cyberbezpieczeństwa
Czym jest Cyber Shield?
Cyber Shield daje graczom szansę poprowadzić nowoczesne przedsiębiorstwa. Każde z nich zajmuje się masową obsługą danych klientów i zleceniodawców. Z tego względu Cyber Shield szczególną uwagą poświęca bezpieczeństwie danych, na które czyha konkurencja i hakerscy wolni strzelcy. Uczestnicy szkolenia muszą balansować pomiędzy wysokością dochodów a potencjalnymi konsekwencjami zaniedbań w dziedzinie cybersecurity.
Nie będzie to łatwe! Gracze muszą decydować o zagospodarowaniu czasu pracy swoich pracowników w poszczególnych działaniach. Trzeba będzie dowiadywać się i przygotowywać z wyprzedzeniem na możliwe ataki i naruszenia. Przy tym cały czas należy pamiętać, że wygrywa ten kto zarobi najwięcej – każda tura rozgrywki to decyzja, ile wysiłku poświęcić na bezpieczeństwo, i jakim kosztem się to odbędzie. Czy ta konsultacja ze specjalistą od infrastruktury bezpieczeństwa może jeszcze poczekać? Czy na pewno muszę raportować ten incydent? Czy koszta szkoleń dla pracowników na pewno się zwrócą? To są realne dylematy, z którymi zmierzą się uczestnicy szkolenia z grą Cyber Shield.
Cyber Shield oparte jest na prawdziwych case’ach zaczerpniętych z doświadczenia organizacji. Wydarzenia przedstawione w rozgrywce mogą dotyczyć każdej firmy, która posiada wrażliwą infrastrukturę. Skonsultowaliśmy grę o cyberbezpieczeństwie ze specjalistami od cybersecurity – firmą Securing – dzięki temu w trakcie rozgrywki gracze napotykają zagrożenia, które mogą przydarzyć się w prawdziwym życiu. Czy kurier rzeczywiście powinien wchodzić do serwerowni? Czy pożyczenie badge koledze niesie ze sobą realne ryzyko? Czy pendrive otrzymany na konferencji może zaszkodzić mojemu miejscu pracy?
Plan pokazu:
- Rozgrywka w grę „Cyber Shield”
- Wyciągnięcie wniosków z gry i przykładowe omówienie merytoryczne
- Cele gry, zachowania promowane i podstawowe informacje o narzędziach
- Dlaczego warto rozwijać kompetencje pracowników przy użyciu gier?
- Czas na dyskusję, pytania i odpowiedzi
- Przerwy kawowe z przekąskami
dr Jacek Sypniewski – sylwetka trenera
Trener, konsultant i badacz. Szkolenia z ekspresji twórczej realizuje od 1990 roku a w świecie biznesu od 2002. Wspiera menedżerów i pracowników w podnoszeniu kompetencji komunikacyjnych, zarządczych i osobistych. Jako nauczyciel akademicki i badacz z zakresu procesów zarządzania zajmuje się zagadnieniami efektywności zespołów.
Wojciech Płuciennik – sylwetka trenera
Trener biznesu i konsultant z 16-letnim doświadczeniem w obszarze rozwoju i HR. Wspiera menedżerów w podnoszeniu kompetencji zarządczych i w budowaniu zgranych zespołów. Realizuje projekty rozwoju kompetencji osobistych, rozwija trenerów podczas warsztatów TTT, prowadzi szkolenia z zarządzania projektami, negocjacji czy standardów obsługi.
Dla kogo jest ten pokaz?
- Security Awareness Managerowie
- Managerowie i kierownicy działów którym zależy na podniesieniu świadomości na temat cyberbezpieczeństwa w firmie
- Konsultanci ds. Bezpieczeństwa
- Analitycy Bezpieczeństwa Informacji
Zapisz się na pokaz!
Jeżeli formularz jest nieaktywny, można zgłosić się pisząc bezpośrednio na adres: karolina.jakubczyk@mindlab.pl lub wypełniając ankietę.
Termin i miejsce pokazu:
- Warszawa
- 17 kwietnia
Szczegółową agendę oraz informacje o lokalizacji udostępnimy na tydzień przed pokazem.