Pokaz gry Wyścig
z Czasem

01.08 KRAKÓW

Dowiedz się, jak efektywnie pracować i organizować swój czas

Pokaz gry Wyścig z Czasem

01.08 KRAKÓW

Jak przy pomocy gier rozwijać kompetencje?

Czym jest Wyścig z Czasem?

Wiemy, że zarządzanie sobą w czasie, który wypełniony jest zadaniami, etapami projektów i ich deadlinami to trudny i ważny aspekt efektywności osobistej w pracy. By odpowiedzieć na potrzeby przeszkolenia pracowników w tym zakresie tak, by przyniosło to wymierny i długotrwały skutek – przygotowaliśmy dla Was planszową grę szkoleniową – Wyścig z Czasem.

Gra zachęca do planowania codziennych obowiązków i pokazuje, w jaki sposób organizować swoją pracę. Uczestnicy muszą wykonać możliwie dużą liczbę zadań w ograniczonym czasie. Nie będzie to jednak proste, gdyż czekają ich nieoczekiwane „wrzutki”, a ich wydajność będzie się zmieniać przez kolejne godziny… W trakcie rozgrywki uczestnicy przekonają się, że warto brać na siebie wyłącznie tyle zadań, ile rzeczywiście można zrealizować w wyznaczonym czasie. Poznają też zalety planowania pracy na dłużej niż jeden dzień i dostosowywania swoich działań do właściwego sobie rytmu dobowego.

Plan pokazu:

 • Rozgrywka w grę „Wyścig z Czasem”
 • Wyciągnięcie wniosków z gry i przykładowe omówienie merytoryczne
 • Cele gry, zachowania promowane i podstawowe informacje o narzędziach
 • Dlaczego warto rozwijać kompetencje pracowników przy użyciu gier?
 • Czas na dyskusję, pytania i odpowiedzi
 • Przerwy kawowe z przekąskami

Błażej Płaczynta-Brudnik – sylwetka trenera

Członek zarządu, trener. Specjalizuje się w szkoleniach i wdrożeniach pracowników firm przemysłowych. Tworzy i realizuje programy rozwijające kompetencje menedżerskie i komunikacyjne. Absolwent Psychologii UJ i Geofizyki Środowiskowej AGH. Ukończył kurs trenerski BAZA pod superwizją PTP. Certyfikowany przez APMG International Praktyk Change Management.

Dla kogo jest ten pokaz?

 • Przedstawiciele działów HR
 • Przedstawiciele działów L&D
 • Trenerzy wewnętrzni

Zapisz się na bezpłatny pokaz!

  Administratorem danych osobowych jest MindLab sp. z o.o., ul. Limanowskiego 31/15, 30-557 Kraków. Dane osobowe przetwarzane są w celu organizacji pokazu gry. Więcej informacji, w tym opis praw przysługujących osobom, których dane dotyczą, jest dostępnych w Polityce prywatności.

  Jeżeli formularz jest nieaktywny, można zgłosić się pisząc bezpośrednio na adres: karolina.jakubczyk@mindlab.pl lub wypełniając ankietę.

  Termin i miejsce pokazu:

  • Kraków, 1 sierpnia, 9:00-14:00

  Szczegółową agendę oraz informacje o lokalizacji udostępnimy na tydzień przed pokazem.

  Uwaga: w pokazie mogą wziąć maksymalnie 2 osoby z danej organizacji.

  Pamiętaj, że możesz zaproponować swój termin na szkolenie pokazowe z naszą grą!