Pokazy gier
szkoleniowych

Dowiedz się, jak wyglądają nasze szkolenia, w jaki sposób pracujemy i jak korzystamy z autorskich gier szkoleniowych. Zapisz się na wydarzenie!

Rozgrywka pokazowa to kilkugodzinne, bezpłatne, zamknięte spotkanie, podczas którego dowiesz się, jak funkcjonuje gra i w jaki sposób może zostać wykorzystana w szkoleniu. Przy okazji poznasz nas, naszych trenerów oraz narzędzia, z których korzystamy podczas realizacji. Szkolenie pokazowe pozwoli Ci przetestować nasze narzędzia szkoleniowe w akcji.

Webinar produktowy to krótkie wydarzenie online, podczas którego nasi trenerzy przybliżają uczestnikom nasze narzędzia: planszowe lub online gry szkoleniowe. Podczas webinaru nie tylko dowiadujesz się więcej o narzędziu, lecz także a trenerach, naszym know-how oraz stylu pracy. Webinar świetnie sprawdzi się, gdy nie masz czasu na udział w pełnym szkoleniu pokazowym.

Nie ma aktualnie odpowiedniego dla Ciebie szkolenia? Wypełnij ankietę, a zorganizujemy takie szkolenie pokazowe, jakiego potrzebujesz!

Korzyści

 • Nie zapłacisz
 • Poznasz gry i symulacje biznesowe
 • Poznasz merytorykę narzędzia 
 • Poznasz naszych trenerów
WYBIERZ MIEJSCE I TERMIN SZKOLENIA

Pokaz gier szkoleniowych Czarna Inez i Gorączka Złota

WROCŁAW

Wierzymy, że najlepszy sposób na poznanie gry szkoleniowej to zagranie w nią i osobiste doświadczenie rozgrywki oraz jej trenerskiego omówienia. Dlatego z przyjemnością wracamy do naszego zwyczaju organizowania stacjonarnych pokazów naszych gier. Tym razem masz okazję poznać dwa popularne tytuły: Czarną Inez i Gorączkę Złota.
Jeżeli nie widzisz formularza zapisu, to prawdopodobnie twój ad blocker zablokował jego wyświetlanie. Jeżeli chcesz go ujrzeć, to prosimy Cię o wyłączenie blokowania reklam. Bez obaw, u nas żadnych nie zobaczysz

Co się będzie działo?

Czarna Inez porusza temat współpracy w atmosferze zaufania lub nieufności. Uczestnicy gry muszą wykonać określone zadania. Aby to zrobić, mogą włożyć cały wysiłek we własną pracę lub dążyć do celu kosztem innych zespołów. Podejmując różne działania, obserwują, w jakich sytuacjach ludzie przestają sobie ufać i jak to wpływa na ogólną atmosferę i wyniki. Gra jest świetnym punktem wyjścia do nauki tego, jak budować zaufanie i jak je odzyskiwać.
Z kolei Gorączka Złota pozwala rozwijać kompetencje menedżerskie w zakresie delegowania zadań i odpowiedzialności. Uczestnicy gry wykonują kolejne zadania w zespołach. Aby osiągnąć sukces i wygrać z innymi zespołami, muszą zadbać o właściwy przepływ komunikatów i podział odpowiedzialności w swoim zespole. Obserwując efekty swoich działań, poznają różnicę między delegowaniem a instruowaniem oraz uświadamiają sobie korzyści płynące z delegowania celów i obowiązków.

Podczas pokazu:

 • Rozgrywka w gry „Gorączka Złota” i „Czarna Inez”
 • Wyciągnięcie wniosków z gry i przykładowe omówienie merytoryczne
 • Cele gry, zachowania promowane i podstawowe informacje o narzędziach
 • Dlaczego warto rozwijać kompetencje pracowników przy użyciu gier?
 • Czas na dyskusję, pytania i odpowiedzi
 • Przerwy kawowe z przekąskami

 

Webinar poprowadzi Wojciech Płuciennik - trener biznesu i konsultant z 15-letnim doświadczeniem w obszarze rozwoju i HR. Wspiera menedżerów w podnoszeniu kompetencji zarządczych i w budowaniu zgranych zespołów. Realizuje projekty rozwoju kompetencji osobistych, projekty TTT oraz szkolenia z zarządzania projektami, negocjacji czy wystąpień publicznych.

 

Jeżeli formularz jest nieaktywny lub nie wyświetla się (np. ze względu na blokady wtyczek w firmowych przeglądarkach), można zgłosić się pisząc bezpośrednio na adres: ada.kolodziej@mindlab.pl lub wypełniając ankietę.

 

Zgłoś chęć udziału w rozgrywce pokazowej

 • Dwa dni przed spotkaniem otrzymasz od nas potwierdzenie udziału.

Rozgrywka pokazowa w gry  Czarna Inez i Gorączka Złota 14 czerwca Wrocław

Dla kogo?

 • dla menedżerów
 • trenerów
 • konsultantów
 • HRBP

Miejsce i koszt

Wrocław

 

Wydarzenie potrwa 5h

(9:00-14:00)

(szczegóły prześlemy Ci mailowo co najmniej 2 dni przed szkoleniem).

Nie pobieramy opłat za udział w szkoleniu pokazowym.

  Zobacz - Czarna Inez

  5

  Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji?

  Zadzwoń na numer 12 292 75 83 lub napisz wiadomość and adres e-mail: biuro@mindlab.pl