17 marca 2020

Przedłużenie subskrypcji na wykupione licencje gier szkoleniowych

Zdjęcie główne

Zdajemy sobie sprawę, że najbliższe kilka tygodni będzie trudnym i wymagającym czasem dla wielu firm. I z pewnością nie będzie to dobry czas na podejmowanie działań związanych z rozwojem pracowników. Wychodzimy temu naprzeciw.

Wielu naszych klientów nie tylko korzysta z usług szkoleniowych, lecz także prowadzi wewnątrzorganizacyjne działania rozwojowe. MindLab wspomaga je, m.in. umożliwiając zakup rocznej licencji gry szkoleniowej.

 

Jak to dokładnie działa? To dosyć proste – organizacja wybiera grę szkoleniową, którą chce wykorzystywać w szkoleniach swoich pracowników, a my dostarczamy wybrane narzędzie, uczymy trenerów wewnętrznych, jak z niego korzystać, oraz udostępniamy wszelkie niezbędne materiały wspomagające trenerów korzystających z gier. Organizacja, wykupując taką licencję, może przez rok bez ograniczeń korzystać z takiej gry, prowadząc np. programy rozwoje, onboardingowe, spotkania integracyjne i wiele innych.

 

W tej chwili jednak wiele organizacji, które korzystają z naszych licencji, zawiesiło działania rozwojowe na rzecz zapewnienia swoim pracownikom bezpieczeństwa. Nie chcemy, by ten czas poszedł na marne, dlatego informujemy, że przedłużamy wszystkie obecnie aktywne licencje na czas trwania kwarantann. Oznacza to, że każda organizacja utrzyma ekstra dostęp do naszych narzędzi na tak długo, jak długo była zmuszona zawiesić procesy rozwoje swoich pracowników.

 

Prosimy również nie martwić się związanymi z tym formalnościami – nimi będziemy się martwić, gdy sytuacja związana z koronawirusem uspokoi się. 

 

Ślemy wszystkim życzenia wytrwałości i spokoju!

Galeria - Zdjęcie 1
covid-190marketing.png
Powiązane tematycznie


Zarządzanie sobą w czasie

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jakimi kryteriami powinni kierować się podczas wykonywania zadań. Pomoże im w tym gra szkoleniowa Twój...

Radzenie sobie ze stresem

Uczestnicy poznają metodę racjonalnej terapii zachowań. Zajmą się m.in. takimi zagadnieniami jak biologiczne i psychologiczne mechanizmy powstawania stresu...

Planowanie i organizacja czasu pracy

W czasie tego szkolenia uczestnicy będą pracować nad swoją efektywnością w kontekście przydzielonych im wcześniej zadań. W ramach rozgrywki Wyścigu z...

Preloader