Bezpłatne wydarzenia

img

Dowiedz się, jak wyglądają nasze szkolenia, w jaki sposób pracujemy i jak korzystamy z autorskich gier szkoleniowych. Zapisz się na wydarzenie!

Szkolenie pokazowe to kilkugodzinne, bezpłatne, zamknięte spotkanie, podczas którego dowiesz się, jak wygląda standardowe szkolenie z danego tematu. Przy okazji poznasz nas, naszych trenerów oraz narzędzia, z których korzystamy podczas realizacji. Szkolenie pokazowe pozwoli Ci przetestować nasze narzędzia szkoleniowe w akcji.

 

Webinar produktowy to krótkie wydarzenie online, podczas którego nasi trenerzy przybliżają uczestnikom nasze narzędzia: planszowe lub online gry szkoleniowe. Podczas webinaru nie tylko dowiadujesz się więcej o narzędziu, lecz także a trenerach, naszym know-how oraz stylu pracy. Webinar świetnie sprawdzi się, gdy nie masz czasu na udział w pełnym szkoleniu pokazowym. 

Korzyści:

 • Nie zapłacisz
 • Poznasz gry i symulacje biznesowe
 • Poznasz merytorykę narzędzia 
 • Poznasz naszych trenerów
Wybierz szkolenie dla siebie


Czarna Inez - pokazowa rozgrywka gry online

 5a

 

Zapraszamy na 2,5-godzinny bezpłatny pokaz gry szkoleniowej Czarna Inez, która w wersji planszowej jest z powodzeniem wykorzystywana na naszych szkoleniach stacjonarnych i przez naszych klientów w ramach licencji. Postanowiliśmy stworzyć wersję online, żeby dać naszym klientom większą elastyczność w planowaniu szkoleń, co jest obecnie istotne z uwagi na to, że wiele osób pracuje z domu. Podczas wydarzenia każdy uczestnik zagra w grę szkoleniową Czarna Inez w wersji online!

Jeżeli nie widzisz formularza zapisu, to prawdopodobnie twój ad blocker zablokował jego wyświetlanie. Jeżeli chcesz go ujrzeć, to prosimy Cię o wyłączenie blokowania reklam. Bez obaw, u nas żadnych nie zobaczysz.

Co się będzie działo?

 Gra szkoleniowa Czarna Inez podejmuje temat wpływu zaufania lub jego braku na współpracę. Uczestnicy rozgrywki chcąc zrealizować określone zadania, mogą wybrać jedną z dwóch dróg: cały wysiłek włożyć we własną pracę lub dążyć do celu kosztem innych zespołów.

 

Celem gry jest uświadomienie graczom korzystnego wpływu zaufania na realizację wspólnych działań. Podejmując różne akcje, gracze obserwują, w jakich sytuacjach ludzie przestają sobie ufać i jak niekorzystnie wpływa to na ogólną atmosferę i wyniki. Jednocześnie dowiedzą się, w jaki sposób można zbudować zaufanie, a także, jak je odzyskać.

 

 

Dzięki grze uczestnicy będą mogli doświadczyć sytuacji, w której kluczem do sukcesu jest skuteczne radzenie sobie z zaufaniem lub nieufnością współpracowników, poznają narzędzia służące budowaniu wzajemnego zaufania i dowiedzą się o możliwych źródłach nieufności. Ponadto z gry dowiedzą się o działaniach koniecznych do odbudowania straconego zaufania.

 

Rozgrywkę poprowadzi Michał Śmiałowski – trener, psycholog, terapeuta. 

Dla kogo?

 • Osoby zajmujące się rozwojem pracowników
 • Trenerzy wewnętrzni
 • Specjaliści ds szkoleń
 • Menedżerowie L&D i HR
 • Entuzjaści gier wszelakich :)
 • Osoby sceptyczne wobec gier szkoleniowych, które postaramy się nieco zachęcić

Miejsce i koszt

Spotykamy się w Twoim
domu. :) 

 

Wydarzenie potrwa 2,5 godziny

(10:00-12:30)

(szczegóły prześlemy Ci mailowo co najmniej 2 dni przed szkoleniem).

 

Nie pobieramy opłat za udział w teście.

Zobacz - Czarna Inez

opis obrazka

Budowanie kultury bezpieczeństwa przy pomocy gry szkoleniowej Ostatnia Wyprawa

 

Zapraszamy na bezpłatny webinar produktowy poświęcony wykorzystaniu narzędzia szkoleniowego, jakim jest multimedialna gra planszowa Ostatnia Wyprawa do budowania trwałych postaw opartych na kulturze bezpieczeństwa w pracy. Zapisz się na webinar, podczas którego trener MindLab opowie więcej tym o narzędziu!

 

ow1

Jeżeli nie widzisz formularza zapisu, to prawdopodobnie twój ad blocker zablokował jego wyświetlanie. Jeżeli chcesz go ujrzeć, to prosimy Cię o wyłączenie blokowania reklam. Bez obaw, u nas żadnych nie zobaczysz.

O czym będziemy mówić?

Podczas 2-godzinnego webinaru Błażej Płaczynta-Brudnik, trener, członek zarządu MindLab, specjalista w zakresie budowania kultury bezpieczeństwa w organizacjach porozmawia z uczestnikami o tym, dlaczego standardowe szkolenia BHP nie działają na pracowników, którzy mimo teoretycznej wiedzy wciąż zachowują się niebezpiecznie, narażając na wypadek, zarówno siebie, jak i współpracowników.

Przybliży, w jaki sposób dzięki narzędziu szkoleniowemu Ostatnia Wyprawa można:

 • uczyć pracowników konieczności dbania o bezpieczeństwo swoje i współpracowników,
 • uczyć pozytywnych zachowań dotyczących bezpieczeństwa w miejscu pracy
 • wskazywać na korzyści płynące ze stosowania się do norm BHP
 • uczulać na skutki pośpiechu, niedbałości i braku poinformowania
 • zwracać uwagę na krótko- i długoterminowe skutki podejmowanych działań

Ostatnia Wyprawa to autorskie narzędzie szkoleniowe MindLab, które od lat jest z powodzeniem wykorzystywane w firmach przemysłowych, wpływa na rozwój kultury bezpieczeństwa i znacząco obniża liczbę wypadków przy pracy.

Ważna uwaga - podczas webinaru uczestnicy nie skorzystają z narzędzia Ostatnia Wyprawa. Jeśli jednak po webinarze zdiagnozujesz potrzebę skorzystania z gry swojej w organizacji, istnieje możliwość zorganizowania szkolenia pokazowego z wykorzystaniem narzędzia.

 

Uczestnicy webinaru będą mieć szansę na wygranie 6-miesięcznej, bezpłatnej licencji na Ostatnią Wyprawę!

 

  

Tematyka

• bezpieczeństwo pracy
• krótko- i długoterminowe skutki podejmowanych decyzji
• zarządzanie ryzykiem

Miejsce i koszt

Spotykamy się w Twoim
domu. :) 

Wydarzenie potrwa 2 godziny

(9:30-11:30)

(szczegóły prześlemy Ci mailowo co najmniej 2 dni przed webinarem).

Nie pobieramy opłat za udział w webinarze.

Zobacz także


Cykl szkoleń

Akademia Zespołu

Akademia Zespołu została stworzona specjalnie dla osób, które pracują w zespołach i na co dzień muszą radzić sobie z wyzwaniami płynącymi z...

Szkolenie

Efektywny zespół

To szkolenie będzie pogłębioną kontynuacją analizy gry. Uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób jako zespół mogą usprawnić swoje działania....

Gra

Kooperacja

Współpracować? Może lepiej działać na własną rękę? Co i w jakich sytuacjach leży w naszym interesie? Rozgrywka Kooperacji to interesująca lekcja...

Preloader