Bezpłatne wydarzenia

Dowiedz się, jak wyglądają nasze szkolenia, w jaki sposób pracujemy i jak korzystamy z autorskich gier szkoleniowych. Zapisz się na wydarzenie!

Szkolenie pokazowe to kilkugodzinne, bezpłatne, zamknięte spotkanie, podczas którego dowiesz się, jak wygląda standardowe szkolenie z danego tematu. Przy okazji poznasz nas, naszych trenerów oraz narzędzia, z których korzystamy podczas realizacji. Szkolenie pokazowe pozwoli Ci przetestować nasze narzędzia szkoleniowe w akcji.

Darmowe webinaria produktowe to krótkie wydarzenia online, podczas których nasi trenerzy przybliżają uczestnikom nasze narzędzia: planszowe lub online gry szkoleniowe. Podczas webinaru nie tylko dowiadujesz się więcej o narzędziu, lecz także o trenerach, naszym know-how oraz stylu pracy. Webinar świetnie sprawdzi się, gdy nie masz czasu na udział w pełnym szkoleniu pokazowym.

Korzyści

 • Nie zapłacisz
 • Poznasz gry i symulacje biznesowe
 • Poznasz merytorykę narzędzia 
 • Poznasz naszych trenerów
WYBIERZ SZKOLENIE DLA SIEBIE

Dni Bezpieczeństwa z grą Licho Nie Śpi – rozgrywka pokazowa

WROCŁAW

Zapraszamy na dwugodzinny pokaz gry szkoleniowej Licho Nie Śpi, która w przystępny i zabawny sposób przemyca zagadnienia związane z kulturą bezpieczeństwa.

Dla kogo?

 • dla przedstawicieli działów HR, L&D oraz BHP

Co się będzie działo?

Dni Bezpieczeństwa to wydarzenie, które pozwala pracownikom choć na chwilę oderwać się od pracy, a jednocześnie przybliżyć tematykę budowania kultury bezpieczeństwa i BHP. Dzięki zabawowej formie Safety Day daje pracownikom chwilę wytchnienia, angażuje w przygotowane aktywności, integruje oraz pozwala na zdrową rywalizację między uczestnikami.

Nasza propozycja Dni Bezpieczeństwa to wydarzenie składające się z dwóch modułów: gry eventowej Licho Nie Śpi oraz quizu nt. bezpieczeństwa w pracy, podczas którego uczestnicy będą mogli zbierać punkty i wygrywać nagrody.

W trakcie bezpłatnego wydarzenia przeprowadzimy rozgrywkę pokazową gry Licho Nie Śpi. Gra pozwala wcielić się uczestnikom w zarządców firmy produkcyjnej, którzy mają za zadanie uzyskać jak najwyższy wynik. Przeszkadza im w tym jednak licho, które nigdy nie śpi… Uczestnicy muszą zatem mądrze planować czas pracy i czas poświęcony na dbanie o bezpieczeństwo.

Plan spotkania:

 • Rozgrywka w grę eventową
 • Omówienie i wyciągnięcie wniosków
 • Cele gry, zachowania promowane i podstawowe informacje o narzędziu
 • Dlaczego warto organizować Dni Bezpieczeństwa w oparciu o gry szkoleniowe
 • Czas na dyskusję, pytania i odpowiedzi
 • Przerwy kawowe z przekąskami

Spotkanie poprowadzi dr Jacek Sypniewski, doświadczony trener biznesu. Posiada rozległą wiedzę socjologiczną, psychologiczną i biznesową. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu zarządzania, komunikacji i współpracy, wywierania wpływu, prezentacji, budowania zespołu, integracji i osobistej efektywności. Studiował w Krakowie, Amsterdamie i Londynie.

Jeżeli formularz jest nieaktywny lub nie wyświetla się (np. ze względu na blokady wtyczek w firmowych przeglądarkach), można zgłosić się pisząc bezpośrednio na adres: ada.kolodziej@mindlab.pl lub wypełniając ankietę.

 

Zgłoś chęć udziału w rozgrywce pokazowej

• Dwa dni przed spotkaniem otrzymasz od nas potwierdzenie udziału.

 

Rozgrywka pokazowa w grę Licho nie Śpi 05.12 WROCŁAW

Tematyka:

 • bezpieczeństwo pracy
 • krótko- i długoterminowe skutki podejmowanych decyzji
 • zarządzanie ryzykiem

Miejsce i koszt

Wrocław

 

Wydarzenie potrwa 3 godziny

(szczegóły prześlemy Ci mailowo co najmniej 2 dni przed szkoleniem).

Nie pobieramy opłat za udział w szkoleniu pokazowym.

  Motywowanie Pracowników – Motywatory Indywidualne i Zespołowe

  ONLINE

  Zapraszamy na 1,5-godzinny bezpłatny webinar “Motywowanie Pracowników – Motywatory Indywidualne i Zespołowe”.

  W ramach spotkania poruszymy szereg kwestii dotyczących motywowania pracowników i odniesiemy je do pracy z zespołem skupionym zarówno w jednym miejscu jak i rozproszonym czy hybrydowym.

   Skupimy się na dwóch podstawowych obszarach – indywidualnym podejściu do pracownika oraz uniwersalnych czynnikach motywujących większość członków zespołów. Koncepcja DNA motywacji wg T. Lowe pozwoli zgłębić nam pierwszy z tych obszarów. Na jej podstawie omówimy szeroki katalog motywatorów pozwalających adresować indywidualne potrzeby pracowników.

   W drugiej części spotkania skoncentrujemy się na działaniach, które wpływają na motywację całych zespołów. Pomoże nam w tym koncepcja Q12 Instytutu Gallupa oraz Motywacji 3.0 Pinka. Przeanalizowane również zostaną potoczne fałszywe i prawdziwe przekonania dotyczące mechanizmów motywacji.

   

  Zagadnienia:

  • Motywowanie zespołów stacjonarnych, rozproszonych oraz hybrydowych
  • Indywidualne podejście do pracownika oraz uniwersalne czynniki motywujące większość członków zespołów
  • Koncepcja DNA motywacji wg T. Lowe
  • Katalog motywatorów pozwalających adresować indywidualne potrzeby pracowników
  • Koncepcja Q12 Instytutu Gallupa oraz Motywacji 3.0 Pinka
  • Analiza fałszywych i prawdziwych przekonań dotyczących mechanizmów motywacji

  Spotkanie poprowadzi Daniel Wąsik - menedżer, specjalista w obszarach zarządzania, sprzedaży, obsługi klienta i rozwoju osobistego. Doświadczony w pracy w międzynarodowym środowisku również w projektach zagranicznych, a także we współpracy z różnorodnymi branżami. Absolwent Psychologii stosowanej na UJ oraz SKiTZ MATRIK.

  Jeżeli formularz jest nieaktywny, można zgłosić się pisząc bezpośrednio na adres: ada.kolodziej@mindlab.pl lub wypełniając ankietę: https://www.webankieta.pl/ankieta/861682/zapis-na-szkolenie-pokazowe.html

  Zgłoś chęć udziału w webinarze

  Dwa dni przed webinarem otrzymasz od nas potwierdzenie udziału.
  Webinar Motywowanie Pracowników – Motywatory Indywidualne i Zespołowe 7.12

  Dla kogo?

  • dla szefów działów HR oraz HRBP
  • dla menedżerów szukających usług rozwojowych

  Miejsce i koszt

  Online

  Wydarzenie potrwa 1,5 godziny

  (9:00-10:30)

  (szczegóły prześlemy Ci mailowo co najmniej 2 dni przed webinarem).

  Nie pobieramy opłat za udział w szkoleniu pokazowym.

   ZOBACZ TAKŻE
   Cykl szkoleń

   Akademia Zespołu

   Akademia Zespołu została stworzona specjalnie dla osób, które pracują w zespołach i na co dzień muszą radzić sobie z wyzwaniami płynącymi z…

   5
   Szkolenie

   Efektywny zespół

   To szkolenie będzie pogłębioną kontynuacją analizy gry. Uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób jako zespół mogą usprawnić swoje działania….

   5
   SZKOLENIA INTEGRACYJNE

   Eventy

   Dla klientów, którzy stawiają na mądrą zabawę, przygotowaliśmy szereg usług o charakterze eventowym. Organizujemy eventy dla różnej…

   5