Bezpłatne wydarzenia

img

Dowiedz się, jak wyglądają nasze szkolenia, w jaki sposób pracujemy i jak korzystamy z autorskich gier szkoleniowych. Zapisz się na wydarzenie!

Szkolenie pokazowe to kilkugodzinne, bezpłatne, zamknięte spotkanie, podczas którego dowiesz się, jak wygląda standardowe szkolenie z danego tematu. Przy okazji poznasz nas, naszych trenerów oraz narzędzia, z których korzystamy podczas realizacji. Szkolenie pokazowe pozwoli Ci przetestować nasze narzędzia szkoleniowe w akcji.

 

Webinar produktowy to krótkie wydarzenie online, podczas którego nasi trenerzy przybliżają uczestnikom nasze narzędzia: planszowe lub online gry szkoleniowe. Podczas webinaru nie tylko dowiadujesz się więcej o narzędziu, lecz także a trenerach, naszym know-how oraz stylu pracy. Webinar świetnie sprawdzi się, gdy nie masz czasu na udział w pełnym szkoleniu pokazowym. 

Korzyści:

 • Nie zapłacisz
 • Poznasz gry i symulacje biznesowe
 • Poznasz merytorykę narzędzia 
 • Poznasz naszych trenerów
Wybierz szkolenie dla siebie


Budowanie kultury bezpieczeństwa przy pomocy gry szkoleniowej Ostatnia Wyprawa

 

Zapraszamy na bezpłatny webinar produktowy poświęcony wykorzystaniu narzędzia szkoleniowego, jakim jest multimedialna gra planszowa Ostatnia Wyprawa do budowania trwałych postaw opartych na kulturze bezpieczeństwa w pracy. Zapisz się na webinar, podczas którego trener MindLab opowie więcej tym o narzędziu!

 

ow1

Jeżeli nie widzisz formularza zapisu, to prawdopodobnie twój ad blocker zablokował jego wyświetlanie. Jeżeli chcesz go ujrzeć, to prosimy Cię o wyłączenie blokowania reklam. Bez obaw, u nas żadnych nie zobaczysz.

O czym będziemy mówić?

Podczas 2-godzinnego webinaru Błażej Płaczynta-Brudnik, członek zarządu MindLab i trener, porozmawia z uczestnikami o tym, dlaczego standardowe szkolenia BHP nie działają na pracowników, którzy mimo teoretycznej wiedzy wciąż zachowują się niebezpiecznie, narażając na wypadek, zarówno siebie, jak i współpracowników.

Przybliży, w jaki sposób dzięki narzędziu szkoleniowemu Ostatnia Wyprawa można:

 • uczyć pracowników konieczności dbania o bezpieczeństwo swoje i współpracowników,
 • uczyć pozytywnych zachowań dotyczących bezpieczeństwa w miejscu pracy
 • wskazywać na korzyści płynące ze stosowania się do norm BHP
 • uczulać na skutki pośpiechu, niedbałości i braku poinformowania
 • zwracać uwagę na krótko- i długoterminowe skutki podejmowanych działań

Ostatnia Wyprawa to autorskie narzędzie szkoleniowe MindLab, które od lat jest z powodzeniem wykorzystywane w firmach przemysłowych, wpływa na rozwój kultury bezpieczeństwa i znacząco obniża liczbę wypadków przy pracy.

Ważna uwaga - podczas webinaru uczestnicy nie skorzystają z narzędzia Ostatnia Wyprawa. Jeśli jednak po webinarze zdiagnozujesz potrzebę skorzystania z gry swojej w organizacji, istnieje możliwość zorganizowania szkolenia pokazowego z wykorzystaniem narzędzia.

 

Uczestnicy webinaru będą mieć szansę na wygranie 6-miesięcznej, bezpłatnej licencji na Ostatnią Wyprawę!

 

  Dowiedz się więcej o grze na naszej dedykowanej stronie.

Tematyka

• bezpieczeństwo pracy
• krótko- i długoterminowe skutki podejmowanych decyzji
• zarządzanie ryzykiem

Miejsce i koszt

Spotykamy się w Twoim
domu. :) 

Wydarzenie potrwa 2 godziny

(10:00-12:00)

(szczegóły prześlemy Ci mailowo co najmniej 2 dni przed webinarem).

Nie pobieramy opłat za udział w webinarze.

Jak budować autorytet menedżera?

 

Zapraszamy na 1,5-godzinny bezpłatny webinar Jak budować autorytet menedżera?

Jeżeli nie widzisz formularza zapisu, to prawdopodobnie twój ad blocker zablokował jego wyświetlanie. Jeżeli chcesz go ujrzeć, to prosimy Cię o wyłączenie blokowania reklam. Bez obaw, u nas żadnych nie zobaczysz.

Co się będzie działo?

W ramach webinaru pokażemy model budowania autorytetu oparty o nasze autorskie know-how i odniesiemy go do pracy zarówno w zespołach klasycznych jak i rozproszonych.


Skupimy się kwestii zachowań, zarówno w kontekście oczekiwań, jakie często w sposób nieświadomy członkowie zespołu formułują wobec przełożonego jak i tych które my jako liderzy komunikujemy zespołowi. Przedstawimy komunikowanie się językiem zachowań i schemat rozmowy o oczekiwaniach. 


W trakcie webinaru omówimy przykłady zachowań budujących nasz autorytet wśród współpracowników oraz przykłady komunikacji ustalającej zasady w zespole za który odpowiadamy.


Zagadnienia:
- Model autorytetu MindLab (zasady, kompetencje, wartości)
- Język zachowań - co robić a czego nie
- Rozmowa o oczekiwaniach z pracownikami
- Podstawowe dysfunkcje zespołowe R. Lencioniego (brak zaufania, obawa przed konfliktem)


Webinar kierujemy do przedstawicieli działów HR oraz menedżerów zarządzających zespołem lub przygotowujących się do tej roli.

 

Webinar poprowadzi Błażej Płaczynta-Brudnik – członek zarządu MindLab, trener. 

Dla kogo?

 • dla każdego zarządzającego zespołem lub przygotowującego się do tej roli;

 • dla pracowników działów HR

Miejsce i koszt

Spotykamy się w Twoim
domu. :) 

Wydarzenie potrwa 1,5h

(13:00-14:30)

(szczegóły prześlemy Ci mailowo co najmniej 2 dni przed szkoleniem).

Nie pobieramy opłat za udział w szkoleniu pokazowym.

Zobacz - Brak gry

opis obrazka

LinkedIn jako narzędzie pracy handlowca B2B

Jak zacząć wykorzystywać LinkedIn w pracy handlowca B2B, tak aby budować pozycję eksperta w swojej niszy oraz pozyskiwać wartościowe leady.

Zapraszamy na 1,5-godzinny bezpłatny webinar online LinkedIn jako narzędzie pracy handlowca B2B.

Jeżeli nie widzisz formularza zapisu, to prawdopodobnie twój ad blocker zablokował jego wyświetlanie. Jeżeli chcesz go ujrzeć, to prosimy Cię o wyłączenie blokowania reklam. Bez obaw, u nas żadnych nie zobaczysz.

Co się będzie działo?

Rynek B2B mocno się zmienia. Powszechna komputeryzacja i digitalizacja wpłynęła również na proces decyzyjny klientów oraz sposób działania handlowców. Dziś dobry handlowiec / konsultant musi być również po części sprawnym marketerem, znającym technologie i różnego rodzaju coraz to nowsze narzędzia do promocji siebie i swojego biznesu w Internecie. Mądre połączenie działań marketingowych oraz sprzedażowych może zwiększyć nie tylko produktywność samych handlowców, ale także całego procesu pozyskiwania klientów. Zapraszam do webinar.


Podczas webinaru dowiesz się:

- Czym jest personal branding i po co handlowcowi marka osobista
- Jak stworzyć profesjonalny profil handlowca na LinkedIn
- Jak budować sieć kontaktów biznesowych na LinkedIn
- Jak pozyskiwać wartościowe leady za pomocą LinkedIn
- Jak tworzyć wartościowe treści na LinkedIn

 

 

 

Webinar poprowadzi Tomasz Tryczyński – Senior Key Account Manager w MindLab, konsultant w temacie sprzedaży B2B i budowania marki osobistej (personal branding).

 

Dla kogo?

• dla handlowców (Accountów)
• KAM-ów
• menedżerów sprzedaży
• przedstawicieli działów HR i L&D

 

Miejsce i koszt

Spotykamy się w Twoim
domu. :) 

Wydarzenie potrwa 1,5 godziny

(9:30-11:00)

(szczegóły prześlemy Ci mailowo co najmniej 2 dni przed szkoleniem).

Nie pobieramy opłat za udział w szkoleniu pokazowym.

Zobacz także


Cykl szkoleń

Akademia Zespołu

Akademia Zespołu została stworzona specjalnie dla osób, które pracują w zespołach i na co dzień muszą radzić sobie z wyzwaniami płynącymi z...

Szkolenie

Efektywny zespół

To szkolenie będzie pogłębioną kontynuacją analizy gry. Uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób jako zespół mogą usprawnić swoje działania....

Gra

Kooperacja

Współpracować? Może lepiej działać na własną rękę? Co i w jakich sytuacjach leży w naszym interesie? Rozgrywka Kooperacji to interesująca lekcja...

Preloader