30 czerwca 2020

Szkolenie stacjonarne z Wyższą Szkołą Europejską!

Zdjęcie główne

Niedawno przeprowadziliśmy jedno z pierwszych szkoleń stacjonarnych po kwarantannie. Zapytaliśmy trenera prowadzącego o jego wrażenia. Zapraszamy zarówno do przeczytania jego odpowiedzi, jak i obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia. 

Przemek Gałek, nasz szef działu gier i symulacji miał przyjemność poprowadzić dla studentów Wyższej Szkoły Europejskiej szkolenie o zarządzaniu projektami. Przeczytajcie, co ma do opowiedzenia o tym szkoleniu: 

 

„Pod koniec czerwca dzięki zaproszeniu Krzysztofa Witkowskiego z Wyższej Szkoły Europejskiej miałem okazję prowadzić zajęcia oparte o grę Projektopolis. Uczestnikami byli studenci (a w zasadzie absolwenci, bo w trakcie naszych zajęć otrzymali dyplomy ukończenia studiów podyplomowych zarządzania projektami).

Początkowo nasze zajęcia miały odbyć się w formie online, jednak w międzyczasie rząd podjął decyzję o odmrażaniu gospodarki i WSE zdecydowało się na stacjonarne zajęcia. Oczywiście z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego: dla kilkunastu osób mieliśmy salę, która wystarczyłaby na przeciętne przedpandemiczne wesele; zgodnie z wytycznymi WSE maseczki zdjęliśmy dopiero na sali; nie mogliśmy korzystać z windy i trzymaliśmy dystans.

Przyznam, że trochę trudno mi było sobie wyobrazić, jak będzie można grać w Projektopolis, jednocześnie trzymając odpowiedni dystans i czy nie wpłynie to na atrakcyjność szkolenia i zrozumienie gry przez uczestników. Okazało się jednak, że niepotrzebnie się martwiłem – gra sama w sobie zrobiła super robotę, a uczestnicy poradzili sobie jeszcze lepiej – bezstresowo i z odpowiednim dystansem osiągnęli świetne wyniki. Jednak cały rok uczenia się o zarządzaniu projektami mocno procentuje”.

Galeria - Zdjęcie 1
Galeria - Zdjęcie 2
Galeria - Zdjęcie 3
Galeria - Zdjęcie 4
szkolenie w WSE/projektopolis-wse-1.jpg
Powiązane tematycznie


Projektopolis

Wygórowane i  zmienne wymagania klienta, ograniczony budżet i  krótki termin realizacji. Jak zapanować nad tym wszystkim w...

Akademia Menedżera

Akademia Menedżera to kompleksowy program szkoleniowy, który rozwija umiejętności menedżerskie osób na stanowiskach liderskich i...

Akademia Zespołu

Akademia Zespołu została stworzona specjalnie dla osób, które pracują w zespołach i na co dzień muszą radzić sobie z wyzwaniami płynącymi z...

Preloader