Zdrowy Umysł

img

Zdrowy umysł to kompleksowy program skoncentrowany na promowaniu higieny psychicznej, profilaktyce oraz wsparciu w obszarze zdrowia psychicznego.

 

Program składa się z działań online dostępnych dla wszystkich pracowników organizacji. Konstrukcja cyklu zakłada różne ścieżki dla menedżerów i dla pracowników, różne modalności działania i dopasowane do potrzeb oraz zaangażowania uczestnika. Działania w cyklu skonstruowane są od fazy psychoedukacji, gdzie wymagane jest niskie zaangażowanie i może być kierowany masowo do pracowników organizacji, przez fazę narzędziową - celowaną w aktywnych uczestników programu poszukujących konkretnych rozwiązań w obszarze radzenia sobie z emocjami, stresem czy też kryzysem, po fazę wsparcia, opierającą się na indywidualnej pomocy psychologicznej, skierowanej do osób potrzebujących wsparcia i pomocy specjalisty.

 

 

 Cykl Zdrowy Umysł składa się z trzech faz działania:

 

  • Faza psychoedukacji

Działania adresowane w tej części cyklu mają charakter psychoedukacji i adresowane są do jak najszerszego grona odbiorców. Działania rozpoczynają się od dostarczenia uczestnikom informacyjnych onepagerów, które są wstępem do pojawiających się w dalszym czasie krótkich pogłębiających wiedzę filmów. Dalszy ciąg działań to zbieranie od zainteresowanych pytań i organizowanie sesji Q&A na żywo w obszarze zdrowia psychicznego oraz możliwość wzięcia udziału w badaniu online, dotyczącym radzenia sobie ze stresem.

 

  • Faza narzędziowa

To przede wszystkim działania okołowebinarowe, z jednej strony kierowane głównie do liderów sesje action learnigowe online, ukierunkowane na wymianę doświadczeń oraz rozwiązywanie konkretnych problemów oraz cykl webinarów szkoleniowych - interaktywnych warsztatów online dotyczących profilaktyki zdrowia psychicznego. 

 

  • Faza wsparcia

To szczególna forma pomocy dla ludzi, którzy czują się zagubieni w tej sytuacji, przeżywają lęk, lub po prostu potrzebują poradzić sobie z przytłaczającymi emocjami i czują że ich indywidualne zasoby nie są wystarczające. Jeśli tak, mają szansę skorzystać z doświadczenia i uważności naszych specjalistów dedykowanych do tego działania. 


Dzięki takiej konstrukcji cyklu możemy adresować nasze działania do maksymalnie dużej grupy odbiorców i wraz z trwanie kursów trafiać do tych potrzebujących bardziej zindywidualizowanej formy wsparcia.

Korzyści:

  • dowiesz się, czym jest stres i jak na Ciebie wpływa
  • lepiej poznasz swoje emocje i ich wpływ na Twoje zachowanie
  • dowiesz się, jak działają Twoje przekonania oraz jak z nimi pracować
  • poznasz narzędzia do pracy ze swoimi emocjami
  • otrzymasz pomoc psychologiczną
Inne Szkolenia Online


Szkolenie

Efektywna Praca Zdalna

Program edukacyjno-rozwojowy, wspierający pracowników w obszarze dbania o efektywność w warunkach pracy zdalnej.   Dotyka takich...

Szkolenie

Zarządzanie Zespołem Zdalnym

To cykl działań szkoleniowych, które mają na celu wsparcie menedżerów w efektywnym zarządzaniu zespołami rozproszonymi.  ...

Szkolenie

Zarządzanie Zespołem w Zmianie

Podczas szkolenia online uczestnicy będą mieli możliwość przeprowadzić symulację pracy z zespołem w zmianie, wykorzystując adekwatne narzędzia pracy lidera....

Preloader