MindLab Online

img

MindLab Online to zbiór produktów stworzonych, aby dawać wsparcie naszym klientom w zmienionej rzeczywistości biznesowej.

Wykorzystując nasze doświadczenia ze szkoleń stacjonarnych oraz know-how trenerskie, zaprojektowaliśmy szereg działań mających na celu wzmocnienie kluczowych kompetencji potrzebnych dzisiaj pracownikom. 


Zarówno na sali szkoleniowej, jak i w przestrzeni online stawiamy na systemowe, kompletne rozwiązania. Niezależnie od tego, czy mówimy o zarządzaniu zespołem w zmianie, efektywności osobistej w pracy zdalnej czy innych tematach, nasze propozycje obejmują zarówno indywidualne potrzeby, jak i adresują potrzebę budowania szerokiej społeczności uczestników. Warto pamiętać, że nie jesteśmy sami!


Ważną wartością jest dla nas również elastyczność i dopasowanie. W każdym z produktów znajdziecie opis możliwych działań ułożony w przykładowy przebieg. Zapraszamy do lektury poniższych propozycji oraz do kontaktu z naszymi specjalistami. Chętnie pomożemy dopasować je do Twojej organizacji.


 

To co również wyróżnia firmę MindLab to indywidualne podejście do każdego projektu i grupy uczestników, pozwala nam to na organizowanie szkoleń "uszytych na miarę" naszych potrzeb. Elastyczne reagowanie na nasze oczekiwania, a także duża otwartość i zaangażowanie sprawiają, że MindLab to nasz wybór przy wielu projektach szkoleniowych. 

alt
Szkolenia Online


Zobacz także


Cykl szkoleń

Akademia Handlowca

Akademię Handlowca stworzyliśmy z myślą o osobach, które na co dzień profesjonalnie zajmują się sprzedażą B2B.  Akademia Handlowca to...

Cykl szkoleń

Akademia Efektywności Osobistej

Akademia Efektywności Osobistej to szeroki zbiór szkoleń, który rozwija kompetencje miękkie pracowników.  Umiejętności miękkie...

Cykl szkoleń

Szkolenia dla Przemysłu

Szkolimy kompleksowo i na różnych szczeblach zarządzania. Dzielimy się doświadczeniem, które przez lata zdobywaliśmy, prowadząc badania,...

Preloader