Pokaz gier integracyjnych

25.04 WARSZAWA

Jak przy pomocy gier szkoleniowych zorganizować teambuilding dla pracowników Twojej organizacji?

Pokaz gier integracyjnych

25.04 WARSZAWA

Jak przy pomocy gier szkoleniowych zorganizować teambuilding dla pracowników Twojej organizacji?

Jak integruje MindLab?

Wierzymy w indywidualne podejście do potrzeb każdej grupy – team buildingowe potrzeby każdego zespołu są inne.  Rozrywka czy edukacja, rywalizacja czy kooperacja, ruch fizyczny czy intelektualna gimnastyka? A może chcesz połączyć te aspekty?

Zaprezentujemy Ci kilka propozycji naszych zestawów gier integracyjnych i teambuildingowych, które dają możliwość takiego dobrania składających się na nie modułów, by zaspokoić oczekiwania i możliwości logistyczne każdego teamu.

Planujemy między innymi rozgrywkę i prezentację modułów gier Morskie Opowieści oraz Kraina Dreszczowców.

Dlaczego warto?

 • na własnej skórze przekonasz się czemu nasze gry edutainmentowe działają – integracyjnie, teambuildingowo i edukacyjnie
 • unikniesz kupowania eventów integracyjnych w ciemno
 • zobaczysz narzędzia i akcesoria – trudno ocenić wykonanie i efekt, jaki wywołują nasze gry jedynie czytając ofertę – doświadcz ich na żywo i daj się zaskoczyć
 • poznasz naszych trenerów – sposób działania, nastawienie i “energia” osób prowadzących integrację to jeden z warunków koniecznych udanego eventu
 • dowiesz się na czym polega nasz Event Uszyty na Miarę – będziesz mógł następnie świadomie dobierać elementy eventu pod kątem potrzeb Twojego Zespołu
 • będziesz mógł zadać każde nurtujące Cię pytanie naszym ekspertom

Wejdź do świata gier MindLab Games i zobacz, w jaki sposób możemy uatrakcyjnić event integracyjny w twojej organizacji. Pirackie przygody, pobyt w nawiedzonym hotelu, a może wspólne zadbanie o kaprysy zwierząt? Kreatywne i angażujące aktywności to nasza specjalność.

Zobacz jak działamy i zaskocz swoich pracowników!

dr Jacek Sypniewski – sylwetka trenera

Trener, konsultant i badacz. Szkolenia z ekspresji twórczej realizuje od 1990 roku a w świecie biznesu od 2002. Wspiera menedżerów i pracowników w podnoszeniu kompetencji komunikacyjnych, zarządczych i osobistych. Jako nauczyciel akademicki i badacz z zakresu procesów zarządzania zajmuje się zagadnieniami efektywności zespołów.

Dla kogo jest ten pokaz?

 • przedstawiciele działu HR i L&D
 • trenerzy wewnętrzni organizacji
 • coachowie
 • każda osoba poszukująca nowości w zakresie integracji i teambuildingu

Zapisz się na bezpłatny pokaz!

  Administratorem danych osobowych jest MindLab sp. z o.o., ul. Limanowskiego 31/15, 30-557 Kraków. Dane osobowe przetwarzane są w celu organizacji pokazu gry. Więcej informacji, w tym opis praw przysługujących osobom, których dane dotyczą, jest dostępnych w Polityce prywatności.

  Jeżeli formularz jest nieaktywny, można zgłosić się pisząc bezpośrednio na adres: karolina.jakubczyk@mindlab.pl lub wypełniając ankietę.

  Termin i miejsce pokazu:

  • Warszawa, 25 kwietnia 9:00 – 14:00

  Szczegółową agendę oraz informacje o lokalizacji udostępnimy na tydzień przed pokazem.

  Uwaga: w pokazie mogą wziąć maksymalnie 2 osoby z danej organizacji.

  Pamiętaj, że możesz zaproponować swój termin na szkolenie pokazowe z naszą grą!