Gry szkoleniowe

img

Jesteśmy ekspertami w projektowaniu gier szkoleniowych. Od 13 lat wymyślamy, testujemy, tworzymy i wykorzystujemy autorskie narzędzia, które wzbogacają merytorykę naszych szkoleń.

Wierzymy, że gry są świetnym narzędziem do pracy z ludźmi, nie tylko na szkoleniach. W naszej ofercie jest wiele stworzonych już przez nas tytułów. Niezależnie, czy fabuła dotyczy zarządzania działem sprzedaży czy poszukiwania złota na dzikim zachodzie, wszystkie gry MindLab Games łączy jedno – są zaprojektowane tak, aby przede wszystkim realizowały cele edukacyjne i wpływały na postawy pracowników.

 Dlaczego gry?

  • Gry to jedne z nielicznych narzędzi szkoleniowych, które skutecznie wpływają na postawy. Uczestnicy rozgrywki, podejmując różne decyzje, widzą, które z nich prowadzą do zwycięstwa, a które do porażki. Każda gra promuje te strategie, które są też opłacalne w życiu zawodowym.
     
  • Doświadczenie gry jest bardzo intensywne. Jeszcze długo po szkoleniu uczestnicy pamiętają o tym, co wydarzyło się w trakcie rozgrywki. Wspominają podejmowane decyzje i ich efekty. Dzięki temu utrwalają wiedzę i zachowują postawy, które wykształcili podczas szkolenia.
     
  • Rozgrywka gry szkoleniowej to czas, gdy uczestnicy szkolenia mogą w bezpieczny sposób przetestować różne zachowania. Pozwala z dystansu przyjrzeć się wybranym strategiom, wyciągnąć wnioski i zastanowić się, które z nich można wykorzystać w codziennej pracy.
     
  • Gry szkoleniowe potrafią zaabsorbować. Uczestnicy rozgrywki szybko zapominają o tym, że znaleźli się na szkoleniu. Zachowują się naturalnie, podejmują spontaniczne decyzje. Obserwując grę, trener zyskuje więc bogaty materiał do późniejszego omówienia.

Kup licencję na nasze gry

Jesteś zainteresowany kupnem rocznej licencji na wybraną grę? Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.  

 

Zainteresowała Cię gra szkoleniowa?

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą, by porozmawiać o szczegółach.

* Pola obowiązkowe
Wybierz grę dla siebie


Gry
w tej kategorii:

alt


Zobacz także


Cykl szkoleń

Akademia Menedżera

Akademia Menedżera to kompleksowy program szkoleniowy, który rozwija umiejętności menedżerskie osób na stanowiskach liderskich i...

Zapisz się za darmo

Bezpłatne wydarzenia

Dowiedz się, jak wyglądają nasze szkolenia, w jaki sposób pracujemy i jak korzystamy z autorskich gier szkoleniowych. Zapisz się na wydarzenie!...

Szkolenia integracyjne

Eventy

Dla klientów, którzy stawiają na mądrą zabawę, przygotowaliśmy szereg usług o charakterze eventowym. Organizujemy eventy dla różnej...

Preloader