Akademia Zespołu

img

Akademia Zespołu została stworzona specjalnie dla osób, które pracują w zespołach i na co dzień muszą radzić sobie z wyzwaniami płynącymi z współpracy w grupie.

 

Nasze szkolenia są odpowiedzią na poszukiwanie nowej jakości w pracy zespołu, m.in. poprzez zmianę sposobu komunikowania się członków zespołu, zdefiniowanie wspólnego celu i koncentrację na nim, zamiast na celach indywidualnych. To wszystko pozwoli wypracować nowe sposoby efektywnej współpracy.

 

W swoich działaniach skupiamy się w pierwszej kolejności na stworzeniu takiego doświadczenia, w którym uczestnicy będą mieli szansę zobaczyć, w jaki sposób ich indywidualne działania oraz to, w jaki sposób kształtują swoje wzajemne relacje, wpływa na wyniki ich pracy jako zespołu.

 

Udział w Akademii Zespołu znacząco przyczynia się do rozwoju umiejętności współdziałania uczestników, a także do kształtowania dobrych nawyków komunikacyjnych. Ma także wpływ na poprawę atmosfery w grupie i integrację zespołu.

 

Poniżej znajdują się przykładowe tematy szkoleń, które mogą pojawić się podczas Akademii. Bloki szkoleniowe każdorazowo są indywidualnie projektowane dla każdej organizacji. Istnieje również możliwość zakupu pojedynczych szkoleń.

Szkolenia zostały bardzo dobrze ocenione przez uczestników i zespół projektowy, wpisując się w proces zmiany kulturowej Orange. Nasze doświadczenia pozwalają na rekomendację firmy MindLab jako kreatywnego i rzetelnego partnera. 

alt
Szkolenia w akademii zespołu


Gry w akademii zespołu


Zobacz także


Cykl szkoleń

Akademia Menedżera

Akademia Menedżera to kompleksowy program szkoleniowy, który rozwija umiejętności menedżerskie osób na stanowiskach liderskich i...

Szkolenia integracyjne

Eventy

Dla klientów, którzy stawiają na mądrą zabawę, przygotowaliśmy szereg usług o charakterze eventowym. Organizujemy eventy dla różnej...

Cykl szkoleń

Akademia Efektywności Osobistej

Akademia Efektywności Osobistej to szeroki zbiór szkoleń, który rozwija kompetencje miękkie pracowników.  Umiejętności miękkie...

Preloader