Szkolenia dla Przemysłu

img

Szkolimy kompleksowo i na różnych szczeblach zarządzania. Dzielimy się doświadczeniem, które przez lata zdobywaliśmy, prowadząc badania, kształcąc i rozwijając pracowników w sektorze przemysłowym.

Sektor przemysłowy wymaga specjalnych rozwiązań. Od lat współpracujemy z firmami produkcyjnymi w całej Polsce. Szkolimy pracowników różnych szczebli, zajmujących różne stanowiska, o różnym stażu pracy. Nasza współpraca obejmuje zarówno pojedyncze projekty szkoleniowe, jak i kompleksowe wdrażanie zmian organizacyjnych.

 

Rozumiemy potrzeby naszych Klientów. Wprowadzanie znaczących zmian w organizacji wymaga czasu. Dlatego wiele projektów, które realizujemy, ma charakter długoterminowy. Nierzadko spotykamy się z uczestnikami przez kilka tygodni, niekiedy nawet przez kilka miesięcy w roku. Nigdy nie ograniczamy się do samego szkolenia. Każde spotkanie poprzedzamy badaniem potrzeb, przygotowujemy ćwiczenia i zadania dla uczestników. Po każdym dużym projekcie prowadzimy złożoną ewaluację, obserwując osiągane przez nich postępy.

 

Dotychczas przeprowadziliśmy badania motywacji i satysfakcji wśród 13 000 pracowników polskich firm produkcyjnych. Doświadczenie i wiedza, którą w ten sposób zdobyliśmy, pozwoliły nam na wypracowanie autorskiego know-how, które stale aktualizujemy i które doceniają nasi Klienci.

Firma MindLab to profesjonalny partner szkoleniowy w zakresie projektów z obszaru bezpieczeństwa pracy. Na szczególne uznanie zasługuje tutaj innowacyjne podejście do tematu, ja również wysoki poziom merytoryki – wynikający z dużego doświadczenia w realizacji podobnych projektów w przeszłości.  

alt
szkolenia dla przemysłu


Gry w szkoleniach dla przemysłu


Zobacz także


Cykl szkoleń

Akademia Menedżera

Akademia Menedżera to kompleksowy program szkoleniowy, który rozwija umiejętności menedżerskie osób na stanowiskach liderskich i...

Cykl szkoleń

Akademia Handlowca

Akademię Handlowca stworzyliśmy z myślą o osobach, które na co dzień profesjonalnie zajmują się sprzedażą B2B.  Akademia Handlowca to...

Cykl szkoleń

Akademia Efektywności Osobistej

Akademia Efektywności Osobistej to szeroki zbiór szkoleń, który rozwija kompetencje miękkie pracowników.  Umiejętności miękkie...

Preloader