Szkolenia dla Przemysłu

img

Szkolimy kompleksowo i na różnych szczeblach zarządzania. Dzielimy się doświadczeniem, które przez lata zdobywaliśmy, prowadząc badania, kształcąc i rozwijając pracowników w sektorze przemysłowym.

Sektor przemysłowy wymaga specjalnych rozwiązań. Od lat współpracujemy z firmami produkcyjnymi w całej Polsce. Szkolimy pracowników różnych szczebli, zajmujących różne stanowiska, o różnym stażu pracy. Nasza współpraca obejmuje zarówno pojedyncze projekty szkoleniowe, jak i kompleksowe wdrażanie zmian organizacyjnych.

 

Rozumiemy potrzeby naszych Klientów. Wprowadzanie znaczących zmian w organizacji wymaga czasu. Dlatego wiele projektów, które realizujemy, ma charakter długoterminowy. Nierzadko spotykamy się z uczestnikami przez kilka tygodni, niekiedy nawet przez kilka miesięcy w roku. Nigdy nie ograniczamy się do samego szkolenia. Każde spotkanie poprzedzamy badaniem potrzeb, przygotowujemy ćwiczenia i zadania dla uczestników. Po każdym dużym projekcie prowadzimy złożoną ewaluację, obserwując osiągane przez nich postępy.

 

Dotychczas przeprowadziliśmy badania motywacji i satysfakcji wśród 13 000 pracowników polskich firm produkcyjnych. Doświadczenie i wiedza, którą w ten sposób zdobyliśmy, pozwoliły nam na wypracowanie autorskiego know-how, które stale aktualizujemy i które doceniają nasi Klienci.

Firma MindLab to profesjonalny partner szkoleniowy w zakresie projektów z obszaru bezpieczeństwa pracy. Na szczególne uznanie zasługuje tutaj innowacyjne podejście do tematu, ja również wysoki poziom merytoryki – wynikający z dużego doświadczenia w realizacji podobnych projektów w przeszłości.  

alt
szkolenia dla przemysłu


Gry w szkoleniach dla przemysłu


1 / 7

Przepis na Autorytet

Uczestnicy zrozumieją, z jakimi osobami na co dzień pracują że to na nich spoczywa odpowiedzialność za dostosowanie sposobu komunikacji z ludźmi.

czytaj więcej
Zobacz także


Akademia Menedżera

Akademia Menedżera to kompleksowy program szkoleniowy, który rozwija umiejętności menedżerskie osób na stanowiskach liderskich i...

Akademia Handlowca

Akademię Handlowca stworzyliśmy z myślą o osobach, które na co dzień profesjonalnie zajmują się sprzedażą B2B.  Akademia Handlowca to...

Akademia Efektywności Osobistej

Akademia Efektywności Osobistej to szeroki zbiór szkoleń, który rozwija kompetencje miękkie pracowników.  Umiejętności miękkie...