Akademia Efektywności Osobistej

img

Akademia Efektywności Osobistej to szeroki zbiór szkoleń, który rozwija kompetencje miękkie pracowników. 

Umiejętności miękkie to szerokie pojęcie, pod którym kryją się dwie grupy kompetencji – tych związanych z efektywnością osobistą oraz efektywnością interpersonalną. Żeby móc doskonalić umiejętności z tych obszarów, przygotowaliśmy dwa oddziele produkty – Akademię Efektywności Osobistej oraz Akademię Zespołu.  

 

Program Akademii Efektywności Osobistej został stworzony w taki sposób, by doskonalić wszystkie podstawowe i niezbędne na każdym stanowisku umiejętności: zarządzanie sobą w czasie, organizowanie pracy, komunikację z współpracownikami lub radzenie sobie ze stresem. Szkolenia pozwalają kompleksowo rozwijać kompetencje pracowników. Kształtują postawy, dostarczą wiedzę oraz zawierają ćwiczenia, które pomagają wykorzystać zdobyte umiejętności w praktyce.

 

Poniżej znajdują się przykładowe tematy szkoleń, które mogą pojawić się podczas Akademii. Bloki szkoleniowe każdorazowo są indywidualnie projektowane dla każdej organizacji. Istnieje również możliwość zakupu pojedynczych szkoleń.

 

 

Firma MindLab to skuteczny i wiarygodny partner biznesowy. Szkolenia, które oferuje, są wysokiej jakości a prowadzący je trenerzy to doświadczeni profesjonaliści. 

alt
Szkolenia w akademii efektywności osobistej


Gry w akademii zespołu


1 / 7

Przepis na Autorytet

Uczestnicy zrozumieją, z jakimi osobami na co dzień pracują że to na nich spoczywa odpowiedzialność za dostosowanie sposobu komunikacji z ludźmi.

czytaj więcej
Zobacz także


Akademia Zespołu

Akademia Zespołu została stworzona specjalnie dla osób, które pracują w zespołach i na co dzień muszą radzić sobie z wyzwaniami płynącymi z...

Komunikacja interpersonalna

Uczestnicy przekonają się, jak ustalenie wspólnego kodu komunikacyjnego lub precyzja komunikatu wpływają na skuteczność komunikacji. Uświadomią to...

Akademia Handlowca

Akademię Handlowca stworzyliśmy z myślą o osobach, które na co dzień profesjonalnie zajmują się sprzedażą B2B.  Akademia Handlowca to...