Akademia Menedżera

img

Akademia Menedżera to kompleksowy program szkoleniowy, który rozwija umiejętności menedżerskie osób na stanowiskach liderskich i kierowniczych. W programie mogą brać udział zarówno doświadczeni, jak i nowi menedżerowie. 

Z doświadczenia wiemy, jak ważny dla każdej firmy jest zmotywowany, chętny do pracy i rozwoju menedżer. Wiemy również, że każda organizacja i jej pracownicy są inni, dlatego każdy program rozwojowy staramy się jak najlepiej dopasować do potrzeb uczestników. Nasze działania rozpoczniemy od warsztatu strategicznego. W trakcie jednodniowego spotkania przedyskutujemy kluczowe dla programu kwestie, między innymi oczekiwania managementu wobec całego programu oraz jego miejsce w strategii rozwoju zasobów ludzkich. Ustalimy również formę badania potrzeb szkoleniowych wśród przyszłych uczestników. 

 

Akademia przybliża uczestnikom m.in. style i techniki przywódcze, rolę budowania autorytetu w zespole lub metody rozwiązywania konfliktów. Wykorzystujemy wygodne i nowoczesne narzędzie pomagające śledzić postępy uczestników.

 

Poniżej znajdują się przykładowe tematy szkoleń, które mogą pojawić się podczas Akademii. Bloki szkoleniowe każdorazowo są indywidualnie projektowane dla każdej organizacji. Istnieje również możliwość zakupu pojedynczych szkoleń. 

Wysokie zaangażowanie firmy szkoleniowej MindLab w badanie efektywności wdrażania zaplanowanych podczas realizacji zadań zapewnia profesjonalizm realizacji długoterminowych projektów, co wyróżnia firmę na rynku gier szkoleniowych.

alt
Szkolenia w akademii menedżera


Gry w akademii menedżera


Zobacz także


Cykl szkoleń

Akademia Handlowca

Akademię Handlowca stworzyliśmy z myślą o osobach, które na co dzień profesjonalnie zajmują się sprzedażą B2B.  Akademia Handlowca to...

Cykl szkoleń

Akademia Efektywności Osobistej

Akademia Efektywności Osobistej to szeroki zbiór szkoleń, który rozwija kompetencje miękkie pracowników.  Umiejętności miękkie...

Cykl szkoleń

Szkolenia dla Przemysłu

Szkolimy kompleksowo i na różnych szczeblach zarządzania. Dzielimy się doświadczeniem, które przez lata zdobywaliśmy, prowadząc badania,...

Preloader